O nas, czyli jak dbamy o renowację oraz czyszczenie różnych powierzchni

Nasza ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych , administratorów budynków mieszkalnych lub biurowych, wszelkiego rodzaju firm zainteresowanych renowacją posadzek kamiennych.

Bardzo często w Państwa lokalach są przepiękne posadzki, blaty i parapety . Na skutek niewłaściwej konserwacji oraz upływającego czasu ich naturalny urok został ukryty pod warstwą środków chemicznych , a próby renowacji ich środkami domowymi nie pozwalają na wydobycie naturalnego połysku jaki daje efekt szlifowania i wprost przeciwnie może spowodować degradację kamienia.

Nasza firma powstała dzięki w pełni profesjonalnemu przygotowaniu przez lata praktyki w dwóch warszawskich firmach powiązanych ze sobą , zajmujących się szlifowaniem posadzek, parapetów, blatów, schodów kamiennych, lastrykowych lub marmurowych.

Sumienność, rzetelność i pełny profesjonalizm jest nasza domeną. Fachowość wykonywania prac oraz nasza wiedza jest naszym kolejnym atutem. Wieloletnia praktyka połączona z zadowoleniem klientów i naszych pracodawców poskutkowało pomysłem na rozpoczęcie własnej działalności. Rozumowanie nasze było bardzo proste. Skoro wykonywaliśmy projekty zlecane przez naszych pracodawców i były one przyjmowane bez uwag klientów, a nawet owocowało to dalszymi zleceniami, uznaliśmy, że to właśnie ten czas by zaistnieć samodzielnie na rynku. Nie boimy się konkurencji ze względu na to, iż wykonywanie prac bezpośrednio przez nas umożliwia zarówno nam jaki państwu bliższy kontakt co owocuje na bieżąco wdrażaniem pomysłów zleceniodawcy jak i naszych. A zatem zachęcamy do nowego spojrzenia na naturalne piękno kamienia, który macie państwo w swoim otoczeniu i zachęcamy do współpracy.